Upratovacia služba v okrese Bratislava a v okolí

Upratovacia služba

Naša spoločnosť sa venuje profesionálnym upratovacím službám už od roku 2004. Upratovacia služba od IP TRADE Services s.r.o. v meste Bratislava ide tiež s dobou, preto ju stále rozširujeme a dopĺňame o ďalšie upratovacie aktivity pre našich zákazníkov. Naši vyškolení pracovníci počas práce využívajú najnovšie trendy a technologické postupy. Naše upratovacie služby v Bratislave vieme nastaviť požiadavkám zákazníka.

Vnímame dôležitosť zavedenia ekologických pracovných postupov, čistiacich prostriedkov voči životnému prostrediu a recykláciu odpadu.

Upratovacia služba v meste Bratislava
Upratovacia služba je poskytovaná v okrese Bratislava

Upratovacie služby v Bratislave

Upratovacia služba od IP TRADE Services s.r.o. v okrese Bratislava sa postará o tepovanie kobercov, upratovanie kancelárií, umývanie okien, hĺbkové čistenie podláh, ale aj letnú a zimnú údržbu, technickú správu či údržbu zelene a záhrad. Zastrešíme aj čistenie podzemných garáží, ktoré prebieha v niekoľkých krokoch. Začína sa pozametaním, prípadne povysávaním priestorov. V prípade veľkého znečistenia nasleduje práca s jednokotúčovým strojom. Záverečným kolom je strojové čistenie mokrou cestou.

Okrem komplexnosti upratovacích služieb vieme prispôsobiť aj časový rozvrh denným či nočným hodinám, ale aj sviatkom. Každá spoluprácu vnímame ako veľkú príležitosť.