Strojové čistenie

Strojové čistenie podláh v Bratislave a okolí

Strojové čistenie podláh v garážach, výrobných a skladových halách, obchodných priestoroch.
Strojové čistenie podláh, čistenie garáží a iných priemyselných plôch vykonávame za pomoci profesionálnej a výkonnej strojovej techniky. Pri čistení využívame aj vyspelé čistiace prostriedky, ktoré spolu s výkonnou technológiou dosahujú maximálne čistiace schopnosti.

Premýšľate o pravidelnom upratovaní Vašej garáže?

Cena za strojové čistenie je závislá od druhu podlahy a miery znečistenia, pohybuje sa od cca 0,30 EUR/m2, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám vypracujeme nezávislú cenovú ponuku.

Strojové čístenie podzemných garáží vykonávame nasledovne

  • priestory sa najskôr pozametajú, prípadne povysávajú priemyselným vysávačom, a následne prichádza strojové čistenie mokrou cestou. V prípade väčšieho znečistenia plochu najprv predrhneme jednokotúčovým strojom.
  • pri pravidelnom zazmluvnení prác ponúkame zľavu z prác až do výšky 15 % z jednorázovej ceny
  • čistenie sa odporúča vykonávať aspoň 3 až 4 krát do roka, prípadne podľa stupňa znečistenia z dôvodu dlhšej životnosti podláh a tiež lepšieho udržania čistotyprác až do výšky 15 % z jednorázovej ceny
  • ponúkame maximálne prispôsobenie Vašim požiadavkám na časový rozvrh čistenia v denných ako aj nočných hodinách, vrátane sviatkov a víkendov