Upratovacia služba

Upratovacia služba

Upratovacia služba má pre nás široký význam, pretože sa ju snažíme vždy prispôsobiť očakávaniam a predstavám zákazníka. Upratovacie služby zastrešujeme v domových i bytových objektoch, kanceláriách, výrobných a priemyselných halách, skladoch a administratívnych či obchodných priestoroch. Upratovaciu službu ponúkame jednorázovú alebo aj pravidelnú. Pracujeme s čistiacimi prostriedkami šetrnými k životnému prostrediu, modernými strojmi a prepracovaným systémom kontroly práce. Upratovacie služby zastrešujeme čiastkové a aj komplexné, podľa želania zákazníka. Náš personál operuje najmä v Bratislave, ale dokážeme reagovať v rámci územia celej krajiny.

Čiastková a komplexná upratovacia služba

Čiastkovým uprataním sa postaráme o tepovanie kobercov, umývanie okien (aj na výškových budovách alebo iné výškové práce) či hĺbkovému čisteniu podláh. Takisto sa vieme postarať aj o drobné opravy fasády. Pod komplexnými upratovacími službami zahrňujeme napríklad údržba záhrad, zelene, zimnú údržbu, letnú údržbu, ale aj technickú správu.

Upratovacia služba od IP TRADE Service

Ako sme spomenuli, upratovacia služba má široký význam. Naša spoločnosť je otvorená akejkoľvek spolupráci, vždy sa dokážeme prispôsobiť. Každá spolupráca je pre nás veľká zodpovednosť.