Upratovanie kancelárií

Pravidelné upratovanie kancelárií

Medzi upratovacie služby, ktoré ponúkame, patrí aj upratovanie kancelárií. Rozumieme našim zákazníkom, ktorí nemajú čas a energiu zastrešovať popri vlastnej práci aj pravidelnú a precíznu čistotu svojho pracovného prostredia, to však vieme zabezpečiť my. Naše služby sú aj v tomto smere flexibilné voči požiadavkám zákazníka. Našim poslaním je odbremeniť zákazníka od upratovania kancelárie.

Našimi skúsenosťami vieme efektívne ušetriť čas, energiu a ľudský kapitál, ktoré si upratovanie vyžaduje. 

Upratovanie kancelárií od IP Trade SERVICES s.r.o.

Upratovanie kancelárií vykonávame v jednorazových či pravidelných intervaloch. Zabezpečujeme čiastkové, ale aj komplexné upratovacie služby. Čiastkovým uprataním kancelárie sa postaráme napríklad o tepovanie kobercov, alebo umývanie okien či hĺbkové čistenie podláh. Komplexnou starostlivosťou zastrešíme širokú škálu ďalších upratovacích služieb, napríklad údržba záhrady, zelene, zimnú a letnú údržbu či technickú správu, v jednom balíku služieb.

V rámci našich služieb poskytujeme profesionálny personál, upratovanie kancelárií na vysokej úrovni, kvalitné čistiace prostriedky a stroje, ale i systém kontroly práce či objektového manažéra.